mieszkania na sprzedaż w Warszawie, gdzie warto ?

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, gdzie warto ?

Czy łatwo znaleźć nieruchomości w Warszawie? Jestem z daleka i nie chce mi się jechać na miejsce żeby tylko się o tym przekonać. Jeśli wiecie jak szukać i gdzie szukać to powiedzcie.

Kruczek23

Posty: 1

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

Mr Frog

Posty: 6

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

ciumar1

Posty: 12

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Możliwości na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

magnifann56

Posty: 23

 
Trzeba bardzo lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

@_yyy111

Posty: 9

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

89ostry89

Posty: 4

 
Warszawa zawsze miała bardzo drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

wieszdo87

Posty: 10

 
Jest sporo propozycji mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odszukacie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Bez wątpienia cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą niezmiernie niskie.

strom

Posty: 4

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można znaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich faktycznie niesłychanie sporo. Bez względu na to czy ma to być małe czy wielkie mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

pieknalala

Posty: 8

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

Joe

Posty: 4