czyszczenie dywanów Świecie, polecicie firmę?

czyszczenie dywanów Świecie, polecicie firmę?

Dzień dobry. Mam pytanie o pranie dywanów w Grudziądzu. Czy znacie jakąś porządną pralnię. Chodzi mi o oddanie dywanu, nie o pranie w domu, gdzie przyjeżdża ekipa.

Babeczka

Posty: 5

 
W inny sposób nie pozbędziesz się roztoczy, a to one najniezwyklej uczulają. Mam porównanie z czasami, kiedy nie oddawałam dywanu do pralni. Pranie dywanów w Chojnicach to niezastąpione usługi, jakie polecam każdemu, kto chce mieć czysto w domu, świeżość i zapach, który nikomu nie przeszkadza ;)

Cybooor

Posty: 18

 
Zastanawiam się nad skorzystaniem z prania dywanów w Tucholi. Szukam porządnej pralni, natomiast muszę być pewna, iż robią to skutecznie i dywan wróci do mnie jak nowy. Polecacie jakieś miejsce?

wiesław11

Posty: 7

 
Jak ktoś szuka sprawdzonej pralni w Chojnicach, to polecam to miejsce http://www.pralniadywanow.eu. Mam nadzieję, że skorzystacie, bo to naprawdę skuteczne czyszczenie dywanów i wykładzin profesjonalnymi metodami.

tasdefleja

Posty: 6

 
Pranie dywanów to świetna usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka dobrych pralni, do których można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam skorzystać, bo naprawdę warto mieć czysto w domu.

Modniś

Posty: 3

 
No właśnie na tym mi najbardziej zależy. Niedługo urodzę i dom przechodzi teraz gruntowne porządki :) Myślałam już z mężem, żeby w ogóle zrezygnować z wykładzin, lecz jakoś oboje nie widzimy naszego domu z pustymi podłogami :D Jak znacie jakąś dobrą pralnię, jaka oferuje czyszczenie dywanów w Tucholi, dajcie znać. Dziękuję.

Hymnny4

Posty: 6