Zna może ktoś w Poznaniu serwis ploterów ?

Zna może ktoś w Poznaniu serwis ploterów ?

Orientuje się ktoś z was jak czasowo wygląda kompleksowa konserwacja plotera marki HP? Urządzenia tego używamy prawie każdego dnia więc jakiekolwiek opóźnienia wywołują u nas niepotrzebne straty.

alujas

Posty: 14

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć odpowiedniej wiedzy.

Tomcio

Posty: 28

 
Masz naturalnie rację z tym, że nowy ploter będzie działał lepiej niż ten po naprawie. Musisz się jednakże zastanowić czy rzeczywiście za ten fakt należałoby aż tyle przepłacać. Zapewne sam wiesz, że nabycie nowego plotera to duży wydatek a naprawa jest zdecydowanie tańsza.

jonek91

Posty: 21

 
Sam od długiego czasu korzystam z usług serwisu: http://naprawaploterow.com i moim zdaniem jest on najlepszym jaki obecnie działa w tej branży.

czasDDD

Posty: 15

 
Z tego względu, że ploter nie należy do najtańszych urządzeń zakup nowego w przypadku awarii poprzedniego jest moim zdaniem dość kiepskim pomysłem. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę poprzedniego plotera.

kapishon

Posty: 21

 
Moim zdaniem ploter po naprawie w dobrym serwisie działa dokładnie tak samo jak nowy ploter a więc moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdecydować się na naprawę.

Ralphy

Posty: 14

 
Mój znajomy gdy jego ploter uległ awarii od razu udał się do serwisu ploterów HP i ku mojemu zaskoczeniu naprawa była niesłychanie tania. Dodatkowo jego ploter działa zdecydowanie lepiej niż przed naprawą ponieważ zostały wskazane jeszcze różne elementy a więc naprawę niesłychanie sobie chwali i poleca ją każdemu w przypadku awarii.

Nimert56

Posty: 18

 
Z tego względu, iż ploter nie należy do najtańszych urządzeń nabycie nowego w wypadku awarii poprzedniego jest moim zdaniem dość kiepskim pomysłem. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę poprzedniego plotera.

666marian

Posty: 23