idealne tętno bieganie, gdzie znajdę ?

idealne tętno bieganie, gdzie znajdę ?

Która jest wartość znakomitego tętna w bieganiu, albowiem nie za bardzo się na tym znam? Które Wy tętno macie jak biegacie?

Kleooo6

Posty: 3

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

alek44

Posty: 7

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Iwona3

Posty: 2

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niezmiernie dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

denkrost

Posty: 13

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o sporo lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, natomiast przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt sporo smogu.

Klarka45

Posty: 17

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, ale cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a później jest już o wiele, wiele trudniej.

gargulek

Posty: 6

 
U mnie porządne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, niemniej jednak mam znajomego, który biega od sporo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, niemniej jednak i wytrenowania, zatem pożądane byłoby wiele biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

alus

Posty: 5

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, jakim oddychamy, zatem trzeba to sprawdzać. W olbrzymich miastach w czasie zimowym nie ma świeżego powietrza, zatem bieganie tam niezwyklej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niezmiernie szkodliwe dla naszego zdrowia.

alidomus

Posty: 10

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To niewątpliwie nie jest rozsądne, ale co zrobić?

Iwona3

Posty: 7

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

anex

Posty: 13