język angielski w przedszkolu Kraków, poszukuję!

język angielski w przedszkolu Kraków, poszukuję!

W przedszkolu chcemy mieć dla dzieciaków dodatkowe zajęcia z angielskiego. Teraz moje pytania czy jest ktoś to uczy języka angielskiego w przedszkolach w Krakowie i robi to naprawdę profesjonalnie?

Odi

Posty: 1

 
Z tego, co wiem nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie oferowana jest przez firmę https://happystudents.pl i do nich wszyscy nas odsyłają. Wiem, że są specjalistami, dlatego nie boją się nawet bardzo trudnych zadań. W naszym przedszkolu mają super opinie.

anex

Posty: 13

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, ale trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym kłopot, bowiem w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

simeone

Posty: 7

 
Profesjonalne nauczanie angielskiego w przedszkolu w Krakowie jest bardzo znaczące. Wybieramy kogoś, kto wie jak się tym zająć. To mają być bardzo dobrze opracowane lekcje. Dziecko ma się bawić, niemniej jednak jednocześnie uczyć, bo za to płacimy. Szukajmy, wobec tego kogoś takiego, kto spełni w stu procentach nasze wymagania.

Kizakkk

Posty: 5

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, ale trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bo w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

TVNbox

Posty: 9

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dzisiaj załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie miały. Wam też to polecam, bo można na tym bardzo dużo zyskać.

Laleczka4

Posty: 5

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma właściwe podejście. Zrazić dziecko można w bezproblemowy sposób i wówczas już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

elaela00

Posty: 12

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, albowiem wiemy, iż to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy otrzymać lepszej pracy.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest bardzo słaby. To samo jest w podstawówce, dlatego w interesie rodziców jest znalezienie kogoś z zewnątrz do pomocy.

Rico

Posty: 8