przenośny garaż Węgry, poszukuję

przenośny garaż Węgry, poszukuję

Interesuje się przenośnymi garażami, ale mieszkam obecnie na Węgrzech. Czy z Polski można sprowadzić sobie taki garaż? Czy jest jakaś firma, która go zamontuje u mnie?

Gruby_56

Posty: 1

 
Na początku myślałem, że to jednak za daleko żeby Polska firma tam jeździła, ale okazało się, że jednak i tam jesteśmy obecni. Węgrów kuszą niskie ceny przenośnych garaży, dlatego chętnie z takiej naszej oferty korzystają.

UK_1234

Posty: 15

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeżeli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

czartoryski

Posty: 6

 
Trudno powiedzieć coś o cenach, bowiem wszystko będzie zależne od wybranego projektu. Wiadomo, że łatwa konstrukcja jest tańsza niż ta, która ma okna i dodatkowe drzwi albo dwuspadzisty dach. Wszystko można sobie sprawdzić.

Boss

Posty: 13

 
My zamawialiśmy kilka podwójnych garaży przenośnych w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Oni na sto procent obsługują Węgry, dlatego nie ma z tym żadnych problemów. Cena? Wszystko będzie zależne od tego, co się wybierze. Jest baza, ale można również mieć dodatki.

joziaaaaq23

Posty: 20

 
Przeglądałem takie oferty i porównywałem je z tymi, jakie mamy na Węgrzech. Te polskie są zdecydowanie niezwyklej korzystne. Materiały garaży są o mnóstwo lepsze.

fidelio

Posty: 20

 
U nas bardzo dobrze spisuje się model podwójnego blaszanego garażu, dlatego polecam złożyć takie zamówienie. Firma przyjechała do nas pod Budapeszt i tam wszystko zamontowała. Według mnie jest to najlepsza usługa, z jakiej korzystałem i polecam taką firmę.

edyta123

Posty: 12