Sklep wędkarski warszawa - POMOCY!!!

Sklep wędkarski warszawa - POMOCY!!!

Witam wszystkich tu obecnych. Zaczynam spinning i nie wiem czy taka przynęta jak woblery rękodzieła jest dobra. Może coś bardziej tradycyjnego? Kolega używa blachy, błystki. Dzięki i pozdrawiam.

Fanatyk

Posty: 16

 
Proponuję przejrzeć co mają w sklepie wędkarskim w Warszawie. Z elektroniki mają tam dobrej jakości sprzęt. Sam kupowałem tam i znajomi też. Sprawdza się, jest bezawaryjny. Polecam. A co do cen, to jak zdążyłem zauważyć, nie mają tak drogo, jak w porównaniu z innymi sklepami w stolicy.

MisiekKce

Posty: 13

 
Asortyment dla początkujących wędkarzy znajdziesz w każdym sklepie wędkarskim. Dobrze zaczynasz, ja też swoje wędkowanie zacząłem od spławikowych wędek, dziś jestem na etapie bardziej zaawansowanych wędek i wiem już dużo więcej od tamtej pory.

1agdb1301

Posty: 21

 
Woblery rękodzieła dobrej marki się cenią. Ich skuteczność jest dużo lepsza od tych seryjnie produkowanych. Osobiście łowię na swoich hand made, ale wzorowałem się na produktach znanych osobistości.

miner23

Posty: 21

 
Ostatnio pewien sklep wędkarski w Warszawie miał pokaźne promocje na swój asortyment. Poszperaj w sieci.

Pewnie znajdziesz o który chodziło. Nie jestem z Warszawy, więc nie pomogę. Echosondy jak najbardziej były tam w promocji i kosztowały sporo mniej niż normalnie. Zresztą na wszystko mieli dobre rabaty.

duszter

Posty: 19

 
Pomysł ekstra. W tamtym sezonie dzięki pomocy żony odkryłem w sobie pasję do wędki. Podsunęła mi świetny pomysł. Jeśli chodzi o sklep wędkarski, w sieci jest ich ogrom. Ja korzystam ze sprawdzonego miejsca w moim małym miasteczku.

Jarciow3

Posty: 12

 
A w której dzielnicy chodzi ci o sklep wędkarski w Warszawie? Jest ich troszkę. Nie każdy ma stronkę, trzeba przyznać. I nie w każdym uzyskasz profesjonalną poradę. Zdążyłem już poprzez to przejść i mam doświadczenie.

fidelio

Posty: 22

 
Jestem zainteresowany twoimi woblerami rękodziełami. Poproszę o zdjęcia i bliższe informacje na pw. A oprócz pstrągowych jakie masz jeszcze? Też bym prosił o zdjęcia. Gdzie je testowałeś? Z góry dziękuję.

Worms

Posty: 17

 
W każdym sklepie wędkarskim w Warszawie dostaniesz odzież, która usprawni wędkowanie. Naturalnie musisz uważać na chińskie wyroby, ja stawiam na markową odzież i ekwipunek.

Zob4567

Posty: 18

 
To co zrobione ręcznie jest naprawdę dobre. Niech kolega wystawi na aukcji swoje woblery rękodzieła, jest tym spore zainteresowanie. Od czegoś trzeba przecież zacząć. Można je porównać z tymi ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html.

borek149

Posty: 15