Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Biżuteria damska > Srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki

Chciałbym sprawić mojej dziewczynie fajny prezent, drobiazg. Myślę, że srebrne kolczyki byłyby ok. Mam jednak dylemat jaki kształt, czy są jakieś nowe trendy. Nie chcę się zbłaźnić.

Sarev22

Posty: 21

 
Z prezentami zawsze jest trudno, tym bardziej gdy zrobić je trzeba kobiecie. Uważam, że dla mamy drobiazg ze srebrnych wisiorków jest jak najbardziej w porządku. Można dopasować coś stąd http://www.valerio.pl

czertows

Posty: 21

 
Tania biżuteria, ta z niższej półki to przecież rzemyki, nitki, koraliczki.

Wiadomo, iż jeżeli ktoś poszukuje taniego rozwiązania nie znajdzie go w fachowym sklepie z biżuterią.

jonek91

Posty: 15

 
Ja odważyłabym się jednakże odpowiedzieć, że nie tylko srebrne kolczyki są efektownym prezentem. Może pierścionek z kamieniem, który lubi. Z jednej strony kobiecie trudno jest dogodzić, z drugiej takie błyskotki jak wiadomo każdej się podobają.

Jasia12

Posty: 21

 
Dla mamy można wybrać coś z kolekcji kompletów swarovskiego. Bez wątpienia, gdy budżet na to pozwala. Cieszą oko, serce i duszę, no i nie ulega wątpliwości wyglądają zjawiskowo.

NanoPIK

Posty: 20

 
Nie znaczące jakie kolczyki swarovskiego będą modne w tym sezonie. Ja noszę takie, które mnie się podobają. Można poszperać w sieci i poszukać, lecz czy za wszelką cenę trzeba mieć to, co najmodniejsze? Znaczące, by się w konkretnej biżuterii dobrze czuć i wyglądać. Na co dzień wolę delikatne dekoracje.

dobryrd

Posty: 19