Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Biżuteria damska > biżuteria kolczyki z blue topazem, znacie sklep?

biżuteria kolczyki z blue topazem, znacie sklep?

biżuteria kolczyki z blue topazem, znacie sklep?

Muszę spytać :D Jak sądzicie, czy srebrna biżuteria to dobry pomysł na prezent dla dziewczyny, jeśli jeszcze tak za bardzo nie znam jej upodobań ;) Jaki sklep polecacie?

Wraczki333

Posty: 7

 
Zastanawiam się nad prezentem dla mamy. Pomyślałam o biżuterii srebrnej. Podobają mi się pierścionki z kamieniami. W tych sklepach, jakie odwiedzałam, nie jest jednak tak tanio. Może znacie coś online? Z góry dzięki za pomoc.

jeremii6

Posty: 12

 
No co ty :D Ja nigdy nie wątpiłam w prawdziwość propozycji, wobec tego mam niemałą kolekcję biżuterii nabytej online. Nie mam swojego jednego ulubionego sklepu, niemniej jednak tam, gdzie kupowałam zawsze było wszystko w porządku. Jak pragniesz mieć pewność, że kupujesz kolczyki z prawdziwym blue topazem, zwróć uwagę na opinie o sklepie. Ja też sugeruję się nimi i nigdy nie przytrafił mi się żaden problem.

pieknalala

Posty: 10

 
Kocham kolczyki z markazytami, a tu mają bardzo ciekawy wybór https://braccatta.com/pl/bizuteria-srebrna. Cenowo powiem szczerze, że jest całkiem nieźle. Polecam.

Becik45

Posty: 10

 
Ja też pomału przekonuję się do srebra. Wzornictwo jest teraz naprawdę przekonujące :D Ostatnio przeglądałam wiele sklepów z biżuterią srebrną, a dokładnie kolczykami i mam niemałą ilość ozdób w koszyku :) Co sądzicie o kamieniach naturalnych jako dodatkach w takich ozdobach?

Michałek

Posty: 16

 
No co ty :D Ja nigdy nie wątpiłam w prawdziwość ofert, dlatego mam niemałą kolekcję biżuterii kupionej online. Nie mam swojego jednego ulubionego sklepu, ale tam, gdzie kupowałam zawsze było wszystko w porządku. Jak chcesz mieć pewność, że kupujesz kolczyki z prawdziwym blue topazem, zwróć uwagę na opinie o sklepie. Ja też sugeruję się nimi i nigdy nie przytrafił mi się żaden problem.

demonn

Posty: 8

 
Świetnie, że trafiłam na wasz wątek, bo może w końcu dowiem się, gdzie robić zakupy srebrnej biżuterii online? Jak macie jakieś propozycje, to chętnie się z nimi zapoznam. Przede mną wielkie wyjście, więc każda pomoc jest dla mnie ważna.

Marko

Posty: 10