Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Biżuteria damska > znany jubiler

znany jubiler

znany jubiler

Szukam najpiękniejszych obrączek ślubnych, koniecznie od solidnej marki. Trochę już się rozglądałam, ale nic z mężem nie możemy znaleźć, co nam pasuje. Dawajcie znam, jakie mieliście pomysły.

amrmas22

Posty: 9

 
Pamiętaj, że nie zawsze musisz stawiać na prawdziwy diament. Często lepiej zainwestować w oryginalny projekt pierścionka z cyrkoniami. Zaoszczędzisz na takim rozwiązaniu setki złotych, a na jakości raczej nie stracisz. Oczywiście wszystko zależy od podejścia.

eagle

Posty: 22

 
Na rubiny, szafiry, szmaragdy i ametysty trzeba uważać, ponieważ trzeba trafić w styl ubioru kobiety. To dla mężczyzn bywa trudne. Diament jest uniwersalnym rozwiązaniem, do tego w 100% szanowanym przez Panie.

klimnny6

Posty: 13

 
Bardzo dużą elastyczność przy wyborze biżuterii daje marka savicki.pl. Wybierasz, np. pierścionek, który ci się podoba, a później na życzenie optymalizują ci barwę, czystość kamieni szlachetnych i inne wybrane kwestie. Wiele barw złota do wyboru, w tym pierścionki z tytanu (neutralne pod względem alergicznym, co się często przydaje). Setki, jak nie tysiące projektów biżuterii luksusowej, w tym diamenty o dożywotniej gwarancji.

propek1

Posty: 11

 
Centralnie wprowadzony diament + klasyczna obrączka. To działa zawsze. Klasyczny format. Nie da się popełnić błędu.

Lipa08

Posty: 18

 
Wiem na 100%, że pierścionki z tytanu nie powodują alergii. Tutaj trzeba podejść do sprawy mocno elastycznie.

Watuniaa

Posty: 28

 
Zalecam biżuterię bez jakichkolwiek skomplikowanych wzorów, bo po prostu strasznie trudno doprowadzić ją do czystości.

Laleczka4

Posty: 23

 
Według mnie złoto + drobny diament to idealna konfiguracja na pierścionek zaręczynowy. Złoto jest bardzo trwałe i nie wymaga szczególnych technik pielęgnacyjnych do zachowania wartościowego wyglądu.

Fanatyk

Posty: 9

 
Najlepiej po zakupie biżuterii u jednego jubilera zanieść ją do oceny do innego, niezależnego. Wtedy ocenisz dokładnie, czy nie ma żadnych odkształceń lub innych niedoskonałości.

AlllB

Posty: 9

 
Z zasady kupuje się pierścionek zaręczynowy o wartości jednej pensji mężczyzny. Tak się przyjęło, żeby kobieta wiedziała na czym stoi ekonomicznie ;)

E-GOista

Posty: 13