Strona główna > Dom i ogród > Dywany i Wykładziny > rolety zewnętrzne w Tychach, dobra firma ?

rolety zewnętrzne w Tychach, dobra firma ?

rolety zewnętrzne w Tychach, dobra firma ?

Czy ktoś z was się orientuje, gdzie w Katowicach mogę zakupić rolety na wymiar? Chodzi mi o zwykłe rolety materiałowe, jednak mam niestandardowe okna, więc ciężko mi je kupić w zwykłym sklepie.

Nowa

Posty: 1

 
Ja wykonywałam rolety dzień noc w Tychach kilka lat temu. Jednak nie pamiętam nazwy firmy. Wydaje mi się, że przez wyszukiwarkę z łatwością ich znajdziesz, bo są na rynku od bardzo długiego czasu.

elaela00

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o tychy, to chyba jest tam firma, jaka wykonuje rolety. Jednakże nie jestem pewien. Warto wyszukać w internecie takich informacji.

TomekK

Posty: 6

 
Jak pragniesz założyć żaluzje w Katowicach to powinieneś odezwać się do firmy, która ma takie produkty wysokiej jakości. Wiem, że ich jest wiele. Tutaj masz link do jedej z nich https://www.atol.net.pl/pl/oferta/1,rolety-zewnetrzne.html. Mam nadzieję, że pomogłem.

Black_Riot

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że jest wiele firm na rynku, które będą w stanie Ci dostarczyć rolety na wymiar. Jednakże jeśli chodzi o rolety w Tychach, niestety nie znam dokładnie nazwy firmy, jaka mogłaby dać ci dobrą ofertę.

Snaco

Posty: 4

 
Wydaje mi się, że jest dużo firm na rynku, które będą w stanie Ci dostarczyć rolety na wymiar. Jednak jeśli chodzi o rolety w Tychach, niestety nie znam dokładnie nazwy firmy, która mogłaby dać ci dobrą ofertę.

Lux-Mark24

Posty: 5

 
Jeżeli pragniesz wymienić okna w Katowicach to przede wszystkim zwracaj spostrzeżenie na ich jakość. Najlepiej kupować je od sprawdzonych dostawców, którzy mają idealne opinie.

Gabat

Posty: 7