Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Garnitur do ślubu > Poszukuje wraz z narzeczoną domu weselnego !

Poszukuje wraz z narzeczoną domu weselnego !

Poszukuje wraz z narzeczoną domu weselnego !

Witajcie, mam wilki kłopot bowiem moja córka idzie do pierwszej komunii świętej natomiast więc muszę szykować przyjęcie tylko, że w domu nie pomieszczę całej mojej rodziny. Zatem zwracam się do was z prośbą, pomóżcie odszukać mi jakiś tani, przyjemny lokalik, w jakim będę mogła zorganizować jej przyjęcie. Będę ogromnie wdzięczna za informacje.

Dziękuje i oczekuje z niecierpliwością.

Fiflek

Posty: 26

 
Dzień dobry, poszukuje niesłychanie pilnie Sali, gdyż mam zamiar zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeśli posiadacie namiary na jakąś skromna niemniej jednak także i zadbaną salę to niesłychanie p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym gdyż mam zamiar sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie prędko znać.

Sklepik

Posty: 23

 
Dzień dobry wszystkim, bardzo proszę o radę odnośnie miejsca, w którym będę mógł zorganizować mój ślub. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś bardzo dobrą sale, która będzie znaczna i piękna to dajcie znać, podajcie w komentarzach dane kontaktowe. Cena dla mnie nie gra roli, ważne aby było pięknie i zachwycająco. Czekam z niecierpliwością!

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Jasio

Posty: 28

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła swoje maleńkie dzieciatko. Niezmiernie chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeśli znacie taką salę, na jakiej można takie przyjęcie zorganizować to bardzo proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi stosowne miejsce. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, jakie można umieszczać w komentarzach poniżej.

hertinho

Posty: 25

 
Hej szukam domu weselnego albowiem niedługo będę wychodziła za maż i żąda pilnie zarezerwować termin, tylko nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Powinna być znaczna, albowiem mamy sto ludzi zaproszonych. Będę dużo wdzięczna.

22elzo

Posty: 26

 
Witam wszystkich, moja siostra planuje ślub i skorzystała z usług www.akacjowydwór.pl, nie wiemy jak będzie spisywała się sala. Widziałyśmy ją i jest przepiękna, pomieści niesłychanie mnóstwo osób. Jej wygląd wprowadza w zachwyt. Mam nadzieję, iż naszym gościom się spodoba. Załatwienie formalności przebiegło niesłychanie prędko i bez zbędnych komplikacji. Właściciele przemili.

Pozdrawiam.

POGROMCA_KELT

Posty: 19

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to znaczy niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji szukamy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto ludzi więc sala winna być mała, kameralna. Istotne żeby miała pomieszczenie kuchenne, w jakim będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

Kostek7

Posty: 17

 
Witam wszystkich bardzo serdecznie, posiadam podobny kłopot ze znalezieniem Sali. Organizuje moją czterdziestkę, zapraszam całą rodzinę i znajomych. Jeżeli możecie polecić mi salę w przystępnych pieniądzach to będę dużo wdzięczna. Czekam z niecierpliwością gdyż moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.

Kódłaty

Posty: 27

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu ponieważ liczę na to, że ktoś poda bardzo fajne miejsce, w jakim będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie jedynie tych najlepszych miejsc, z których byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

Lipa08

Posty: 18

 
Witajcie, przyłączam się do tematu gdyż również mam problem ze odszukaniem miejsca na wyprawienie mojemu dziecku chrzcin. Nie będzie to jakieś ogromne przyjęcie dlatego sala powinna być małą. Nie lubię organizować przyjęć w domu i dlatego poszukuję Sali. Jeśli macie namiary na taką małą i ciepłą salę to proszę podzielcie się tym ze mną.

Pozdrawiam i z rury dziękuję.

Zlomex

Posty: 22