Strona główna > Ekonomia i Biznes > Kredyty bankowe > kredyty frankowe

kredyty frankowe

kredyty frankowe

Czy ciężko jest teraz wygrać z bankiem przy obsłudze kredytu frankowego, czy jednak dotychczasowe wyroki pokazują, że jest dla kredytobiorcy jakaś nadzieja?

EeZnak

Posty: 3

 
Już i tak prawo zabrania zaciągnięcia kredytu frankowego. Teraz banki udzielają kredytów w walucie, w której zarabiasz. Są od tego oczywiście pewne wyjątki, ale co do zasady już rynek się zmienił i całe szczęście.

Lupusx

Posty: 4

 
Na początku możesz powalczyć o ugodę z bankiem – masz namiary na kancelarię która walczy o prawa frankowiczów - https://www.kancelarianik.pl/, Potwierdź u źródła. Zostawiam na wszelki wypadek ten kontakt, bo głównie się w tym specjalizują.

kondziu

Posty: 13

 
Przejrzałem statystyki to okazuje się, że frankowicze wygrywają masę spraw, szczególnie po wyroku TSUE. No i dobrze. Może w końcu banki przestaną się czuć takie bezkarne. To, co się dzieje na rynku kredytowym od lat to masakra.

gregcie@

Posty: 20

 
Teraz KNF wydaje rekomendacje, żeby uważać na ryzyko wysokich stóp procentowych. Ten system nie działa już prawidłowo, więc teraz pozostała walka z prawnikiem o swoje i możliwie najszybsze wychodzenie z kredytu.

Hostelos3

Posty: 6

 
Myślę, że właśnie wyrok TSUE rozszerzył możliwości kredytobiorców w walce z bankami. Przecież to śmieszne, żeby tak mocno toksyczne narzędzie pozostało bez rozliczenia.

Radziu

Posty: 13

 
Zwróć jeszcze uwagę na zawyżone marże przy odfrankowieniu. Ten problem zasygnalizowało Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu. Nazwa mówi sama za siebie ;)

Black_Riot

Posty: 10