Strona główna > Dom i ogród > Meble Kuchenne > kuchnie na wymiar na Śląsku, znacie ?

kuchnie na wymiar na Śląsku, znacie ?

kuchnie na wymiar na Śląsku, znacie ?

Witam, wiecie może kto robi kuchnie na wymiar w Katowicach? Zależy mi na firmie, która jest doświadczona i profesjonalna. Najlepiej pasują mi terminy oczekiwania do 8 tygodni.

mniszko

Posty: 5

 
Nie słyszałem nigdy o dobrej firmie, jaka wykonuje kuchnie na wymiar na Śląsku. Musisz odnaleźć firmę, jaka jest blisko Twojego miejsca zamieszkania.

Lupusx

Posty: 18

 
My remontując mieszkanie, również wykonywaliśmy kuchnie na wymiar w Katowicach. Robiliśmy w zabudowie piekarnik, lodówkę, pralkę i zmywarkę. Wszystko bardzo ładnie wygląda i się komponuje. Niezmiernie mam bezproblemowy dostęp do tych urządzeń.

Wacław

Posty: 5

 
Dwa lata temu robiliśmy z żoną remont i robiliśmy kuchnie na wymiar. Mamy niesłychanie małą i wąską kuchnię, w sklepach nie mogliśmy odszukać gotowych szafek. Musieliśmy zdecydować się na takie rozwiązanie i nie żałujemy.

bartek33

Posty: 12

 
Powiem Ci, że jeżeli mieszkasz na poddaszu to jak najbardziej powinnaś zrobić sobie kuchnie na wymiar. Jeżeli jesteś ze Śląska to mogę podać Ci adres firmy, która mi wykonywała usługę. https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/ tu masz ich stronę internetową, są bardzo profesjonalni i profesjonalni.

joziaaaaq23

Posty: 20

 
Jak najbardziej, niezmiernie dobrym rozwiązaniem jest kuchnia na wymiar na Śląsku. Musisz tylko odnaleźć odpowiednią firmę, która wykona Ci szafki z najlepszych materiałów. My korzystaliśmy z usług firmy z Katowic i jesteśmy niezmiernie zadowoleni.

bertys

Posty: 8

 
Powiem Ci, iż niesłychanie dobrze robisz. My 3 lata temu robiliśmy remont i w ostatniej chwili podjęliśmy decyzję iż będziemy robić kuchnie na wymiar w Katowicach. Blaty są na perfekcyjnej wysokości, mam szafki i szuflady dopasowane do moich potrzeb. Jestem niesłychanie zadowolona.

WTFurdoin

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar na Śląsku to powinnaś poszukać firmy w swoim mieście. Tak jest najlepiej umówić się i dogadać wszystkie szczegóły zlecenia.

Michałek

Posty: 15

 
Bardzo dobrym pomysłem jest kuchnia na wymiar. Samemu można wybrać jej funkcjonalność. Dopasować ilość szafek, kolory, blaty, a także wysokość szafek wiszących.

alek44

Posty: 8

 
Jak najbardziej, bardzo dobrym rozwiązaniem jest kuchnia na wymiar na Śląsku. Musisz tylko znaleźć odpowiednią firmę, która wykona Ci szafki z najlepszych materiałów. My korzystaliśmy z usług firmy z Katowic i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Illilakip

Posty: 8