Strona główna > Ekonomia i Biznes > Projektowanie stron > wtyczka do walidacji formularzy, szukam

wtyczka do walidacji formularzy, szukam

wtyczka do walidacji formularzy, szukam

Czy wiecie może, gdzie występuję baza pluginów na stronę? Może znacie jakąś osobę, która dokładnie opisuje, które wtyczki będą przydatne na stronę sprzedażową?

dermuster

Posty: 2

 
Wiem, iż jest wtyczka, która daje bezproblemowy pasek przewijania na stronę, jednak nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może pożądane byłoby prześledzić inne strony internetowe.

Kowalski

Posty: 19

 
Warto wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najbardziej polecane. Ja zazwyczaj szukam serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które warto wykorzystać w swojej witrynie.

kociol001

Posty: 5

 
Jak chcesz odszukać przykłady pluginów na stronę to mogę polecić Ci jedną stronę. Tutaj masz link https://x-plugin.pl. Jest to strona, jaka pomoże Ci odszukać wtyczki do zarządzania swoją witryną w Wordpress. Mnóstwo ciekawych wskazówek, wiadomości, a także informacji w jednym miejscu.

duszter

Posty: 14

 
Wiem, iż jest wtyczka, jaka daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednakże nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może należałoby odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

Dragon

Posty: 19

 
Programiści w wielu przypadkach mają własne serwisy internetowe, na których wypisują przykłady pluginów na stronę. Możesz z takich portali bardzo wiele się dowiedzieć, wobec tego pożądane byłoby korzystać z takich informacji.

Tatusiek4

Posty: 3

 
Warto wyszukać w internecie bazę pluginów na stronę. Dzięki takim informacjom, możesz dowiedzieć się, jakie wtyczki będą ci potrzebne i z których warto korzystać.

Klakier

Posty: 3