Strona główna > Elektronika > Sprzęt RTV > Czy da się nagrać stare kasety vhs

Czy da się nagrać stare kasety vhs

Czy da się nagrać stare kasety vhs

Witajcie drodzy użytkownicy.

Poszukuje porady na temat przegrania kasety vhs na dvd. Na nieszczęście jestem zielona w tym temacie zaś zależy mi na tym aby podarować bliskim kopię nagrania. Kiedyś kamerzysta nagrywał na dvd i nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Uleczek4

Posty: 19

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego odnaleźć ale może aktualnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca znakomita ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

Killer85

Posty: 13

 
Oferta http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście zł jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

Namo

Posty: 20

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie znalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, ponieważ chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory znalazłem kilka takich ludzi ale potrzebują oni kilkuset zł od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt dużo jak dla mnie.

krugerPL

Posty: 19

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos znalazłeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, jakie udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja ale nie mam konkretnego rozwiązania.

Miki

Posty: 19

 
Jeśli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało wyborny efekt. Warto wydać kilkanaście złoty bo później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

ombre070

Posty: 27

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, jaka jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest rzeczywiście interesujący.

nbd

Posty: 21

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali swoje nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim okresie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym zarówno pożądane byłoby wydać 15 zł jeśli się nie mylę.

Fiflek

Posty: 26

 
Na paru forach internetowych zalazłem wiele pozytywnych opinii na temat oferty firmy http://www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem niemniej jednak zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, iż nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

kapishon

Posty: 25

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie zaś wiem, ze problem jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi idealne rozwiązanie. Kasety nie są w dobrym stanie zaś zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć zaś zależy mi bardzo na tych kasetach.

Cloperflake

Posty: 18