Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Zabiegi Kosmetyczne > paznokcie żelowe kraków, gdzie warto ?

paznokcie żelowe kraków, gdzie warto ?

paznokcie żelowe kraków, gdzie warto ?

Z chęcią dowiem się, gdzie wykonujecie paznokcie w Krakowie? Czy macie swój ulubiony salon? Może macie swoją ulubioną kosmetyczkę?

kikiriki2k

Posty: 3

 
Dzień dobry, w dzisiejszych czasach bardzo mnóstwo osób wykonuje paznokcie w Krakowie. Najlepiej odszukać stylistkę, która dobrze zna się na rzeczy.

labuh

Posty: 14

 
Dzień dobry, w dzisiejszych czasach bardzo dużo osób wykonuje paznokcie w Krakowie. Najlepiej znaleźć stylistkę, która dobrze zna się na rzeczy.

LLardmen

Posty: 7

 
Jak chcesz mieć wykonany dobrze manicure hybrydowy w Krakowie, to wybierz salon, który może pochwalić się renomą. Nie polecam chodzić do doświadczonych kobiet.

KRK-Gosiaa

Posty: 10

 
W ostatnim okresie dużo osób się poleca, jeśli chodzi o paznokcie w Krakowie. Może należałoby przejrzeć inne portale społecznościowe, aby dowiedzieć się, które manicurzystki są najbardziej polecane.

djramu

Posty: 6

 
Kiedyś też nie wiedziałam, gdzie najlepiej wykonywać przedłużenie paznokci w Krakowie. Poszłam do kilku i wybrałam dla siebie najlepszy.

Yuri20

Posty: 10

 
Możesz zobaczyć na różnych stronach zdjęcia paznokci wykonywane przez manicurzystki w Krakowie. Może akurat znajdziesz Panią, której paznokcie najbardziej Ci się podobają.

jonek91

Posty: 15

 
Jak chodzi o paznokcie żelowe w Krakowie to warto wybrać salon z dobrymi opiniami. Słyszałam dużo pozywtnych opinii od koleżanek o tym salonie https://salonmagja.pl. Jednak jeszcze u nich nie byłam. Jeśli skorzystasz z ich usług, daj znać jak było.

kondziu

Posty: 4

 
Popatrz na różne portale, gdzie ogłaszają się stylistki, jakie oferują manicure hybrydowy w Krakowie. Zawsze możesz przejrzeć fotografie i wybrać Panią, jaka wykonuje bardzo dobrze paznokcie.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Wybieraj salon, w jakim przedłużenie paznokci w Krakowie tylko osoby wykwalifikowane. Niektóre stylistki nie potrafią wykonywać manicure i później są kłopoty z płytką paznokcia.

pawel253

Posty: 6